Uczniowie

DATA,
GODZ.,SALA
UCZESTNICY WYDARZENIENAUCZYCIEL
ODPOWIADAJĄCY
CZERWIEC
14.06.2019 r.kl. III A, B"Inżynier z Piaskownicy" - wycieczka na budowę tunelu pod górą Luboń na ZakopianceM. Dąbrowska E. Nowak
03.6.2019 godz.11.45
s.komputerowa
kl. I-IIIKonkurs z grafiki komputerowej pt. "Portret mojej rodziny"I.Wójtowicz
MAJ
20-24.05.2019 r.kl. III AZielona szkoła w ośrodku "Zaczarowane wzgórze" w CzasławiuE.Nowak
19-25.05.2019 r.kl. II B, III BZielona szkoła w Mrzeżynie w ośrodku "Bryza"M. Dąbrowska J. Baraniak
17.05.2019 r. godz.16.30kl. IV-VIIINoc muzeówT.Koszewska-Hill
13-17.05.2019 r.kl. VIII BZielona szkoła w Bukowinie TatrzańskiejI.Wójtowicz
17.05.2019 r.kl. III A,B"Inżynier z Piaskownicy" - wycieczka w Góry Świętokrzyskie: JuraPark Bałtów, Jaskinia RajM. Dąbrowska E. Nowak
15.05.2019 r.kl. II A, BPielgrzymka do Sanktuariom MB w Kalwarii Zebrzydowskiejks. Krzysztof Wąs M. Dąbrowska E. Nowak
KWIECIEŃ
29.04.2019 r.kl. III A "Inżynier z Piaskownicy" - warsztaty na Politechnice Krakowskiej E. Nowak
24.04.2019 r.kl. II B, IIIA, IIIBLaboratorium
młodego Inżyniera" - warsztaty na Politechnice Krakowskiej
M. Dąbrowska E. Nowak J. Baraniak
12.04.2019 r.kl. III "Inżynier z Piaskownicy" - warsztaty na Politechnice Krakowskiej M.Dąbrowska
E. Nowak
27.04.2019 r.kl. III B"Inżynier z Piaskownicy" - warsztaty na Politechnice KrakowskiejM. Dąbrowska
02-03.04.2019 r.
podczas przerw
kl. I-VIIIKiermasz na rzecz Hospicjum św.ŁazarzaJ.Baraniak
B.Gumulińska
MARZEC
23.03.2019 r.kl. I-IIIŚwięto WiosnyM. Dąbrowska E. Nowak
21.03.2019 r.
g.8.00
s.233
kl.II-VIIIKangur matematycznynauczyciele matematyki
09.03.2019 r.kl. IV-VIII„Moc natury. Henry Moore w Polsce.”
Wystawa-spacer szlakiem rzeźb Henry’ego Moore’a
T.Koszewska-Hill
02.03.2019 r.kl. IV-VIIIZwiedzanie Oddziału Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – Muzeum Młodej Polski „Rydlówki”T.Koszewska-Hill
LUTY
28.02.2019 r.
g.15.20 s.233
kl. IV-VIIIFinał SUDOKUB.Golakiewicz
25.02.2019 r.kl. IV- VIIIKonkurs z j.polskiegoT.Koszewska-Hill
16.02.2019 r.kl. IV-VIIIKraków miasto literatury UNESCOT.Koszewska-Hill
13.02.2019 r.kl. I- VIIIBal karnawałowywychowawcy
6.02.2019 r.1a, 2a, 3bWarsztaty w Filharmonii Krakowskiej M.Dąbrowska
B.Gumulińska
E.Wojewoda
5.02. 2019 r.kl. III a, bZwiedzanie Rynku PodziemnegoM.Dąbrowska
E.Nowak
STYCZEŃ
8.01.2019 r.kl. I-IIITeatr Ludowy "Królowa Śniegu"wychowawcy
5.01.2019 r.kl. 4b i 5bNoworoczny Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i ChłopcówB.Rajczyk Styrska-Rajczyk
oraz nauczyciele w-f
GRUDZIEŃ
20.12.2018 r.kl. III a, bJasełka dla RodzicówM.Dąbrowska
E.Nowak
K.Drak
od 1do 20.12.2018 r. kl.I-VIIIAkcja charytatywna - zbiórka na rzecz schroniska dla zwierzątM.Dąbrowska
E.Potocka
11.12.2018 r. godz. 13.50kl.IV-VIIIKonkurs recytatorskiT.Koszewska-Hill
10.12.2018 r.kl.IV BWyjście do teatru "Mały Książę"B.Rajczyk-Styrska
10.12.2018 r.kl. I-IIIKonkurs plastyczny z j.angielskiego M.Borcuch
8.12.2018 r.kl.I-III i IV-V
kl.I-III chłopcy
3 kolejka ligi CanPack - turniej mikołajkowy
Mikołajkowy Turniej RadwanSport
B.Rajczyk-Styrska
A.Szot
05.12.2018 r.kl.I-VIIISpotkanie z koszykarzami AZS AGH Krakównauczyciele WF
04.12.2018 r.kl. III a, bWyjście do History LanduM.Dabrowska
E.Nowak
04.12.2018 r. KL. VII A Wyjście do Multikina na spektakl " LOL" w wykonaniu Teatru FORM.ARTE.Potocka
01.12.2018 r. godz.9.15kl.IV-VIIIWycieczka z cyklu "Niepodległa"T.Koszewska-Hill
LISTOPAD
17.11.2018 r.kl.II-III i IV-V2 kolejka ligi CanPackB.Rajczyk-Styrska
17.11.2018 r. g.9.30kl. IV-VIIIWycieczka do Muzeum Narodowego w Krakowie T.Koszewska-Hill
8.11.2018 g.13.00kl.I-IIKonkurs plastyczny „Piękna jest nasza Ojczyzna”. M.Dąbrowska
B.Gumulińska
6.11.2018rkl. III a, bWyjście do Muzeum Etnograficznego na warsztaty pt. Jaki znak twój? M.Dąbrowska
E.Nowak
PAŹDZIERNIK
31.10.2018r.kl.VII ATeatr Ludowy " Pyza za wielką wodą"Ewa Potocka
29.10.2018r.kl. VIII A, VIII BWycieczka do Auschwitz-BirkenauB. Golakiewicz
I.Wójtowicz
27.10.2018r.dziewczynki z klas 2i3, oraz klas 4b i 5b1 runda ligi CAN PACK w MyślenicachB.Rajczyk-Styrska
27.10.2018r. g.9.30kl. IV-VIIITajemnice Krakowskiego Kazimierza-wycieczkaT.Koszewska-Hill
26.10.2018r.g.8.50kl. I-IIIŚlubowanie klas pierwszychB.Gumulińska
K.Janiga
24.10.2018r.kl.IV BWyjście do kina "Hotel Transylwania 3"B.Rajczyk-Styrska
24.10.2018r.
s.229 g.13.00
kl.VIIIMałopolski Konkurs Chemiczny - etap szkolnyE.Potocka
18.10.2018r. g.12.40 s.232kl. V-VIIIMałopolski Konkurs Przedmiotowy z J.angielskiego - etap szkolnynauczyciele j.angielskiego
Noc z 12 na 13.10.2018r.kl.IV B Noc integracyjna w szkoleB.Rajczyk-Styrska
16.10.2018 kl. I-IIIWyjście do Multikina na film pt. Krzysiu, gdzie jesteś? wychowawcy
11.10.2018r.
g. 14.35 s.232
kl. VII, VIIII etap Łamigłówki bystrej główkinauczyciele matematyki
11.10.2018r. g.13.00kl. V-VIIIMałopolski Konkurs Przedmiotowy z Geografii - etap szkolnyI.Wójtowicz
10.10.2018r. g.13.00kl. V-VIIIMałopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - etap szkolnynauczyciele matematyki
10.10.2018r.
g. 14.35 s.232
kl.IV, V, VII etap Łamigłówki bystrej główkinauczyciele matematyki
8. 10. 2018 kl. III a i b Wielka Lekcja Ekologii w Tauron Arenie.M.Dąbrowska
E.Nowak
08.10.2018r.kl. VI A Prelekcja Ziemia " Błękitna Planeta"E.Potocka
WRZESIEŃ
27. 09. 2018 r.
godz 14: 35 s.233
kl.IV-VIIII etap konkursu matematycznegonauczyciele matematyki
26.09.2018r.kl. VIII A, VIII BWycieczka do EnergylandiiB.Golakiewicz
I.Wójtowicz
15.09.2018r.kl.VII-VIIIWyjście do kina na film"Dywizjon 303"T.Koszewska-Hill
03.09.2018r.kl.I-VIIIRozpoczęcie roku szkolnegowychowawcy