Osiągnięcia

O S I Ą G N I Ę C I A   S P O R T O W E    U C Z N I Ó W  SP 100
NAJWIĘKSZE SUKCESY :
  • Wielokrotny tytuł Mistrza Krakowa i Mistrza Małopolski
    w minikoszykówce i koszykówce,
  • W Polsce – zajęcie V, VI i VIII miejsca w Mistrzostwach Polski w Mini koszykówce,
  • I i III miejsce w Mistrzostwach Krakowa w Szachach,
  • I miejsce w Turnieju Międzypowiatowym Cheerleaders
Osiągnięcia sportowe uczniów SP 100 w roku szkolnym 2020/2021
l.p. Nazwa imprezy Uczestnicy Miejsce
1. Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki Akademii Wisły CANPACK Kraków Uczniowie klas I – III I miejsce
2. Turniej Ligii CANPACK Uczniowie klas I – III II miejsce
3. Mistrzostwa Małopolski w koszykówce chłopców jako Oknoplast SP 100 . Liga chłopców U-14 Chłopcy z klas VI i VII III miejsce
4. Międzypowiatowy Turniej Cheerleaders w Niepołomicach Dziewczęta klas V-VIII III miejsce
5. Międzypowiatowy Turniej Cheerleaders w Niepołomicach Dziewczęta klas I-IV IV miejsce
Osiągnięcia sportowe uczniów SP 100 w roku szkolnym 2019/2020
1. Mistrzostwa Krakowa w koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze II miejsce
2. Mistrzostwa Krakowa w koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Chłopcy rocznik 2005
i młodsi
III miejsce
3. Mistrzostwa Krakowa w Minikoszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Chłopcy  rocznik 2007
i młodsi
II  miejsce
4. Mistrzostwa Krakowa w Minikoszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze I miejsce
5. XXVI Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki(organizator SP Kom. Poprad) Chłopcy rocznik 2008i młodsi II miejsce
6. XXVI Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki

(organizator SP Kom. Poprad)

Dziewczęta rocznik 2008 i młodsze III miejsce
7. Koszykarska Liga Szkolna

(Organizator Radwan Sport)

Dziewczęta rocznik 2008 III miejsce- turniej przerwany
8. Koszykarska Liga Szkolna

(Organizator Radwan Sport)

Chłopcy rocznik 2008 II miejsce- turniej przerwany
9. 2 Turnieje Minikoszykówki   Ligi Can Pack (Kraków, Myślenice)

(organizator TS Wisła Kraków)

Dziewczęta  klas I-III

 

Dziewczęta klasy Vb-VIb

Turniej przerwany
z powodu koronawirusa
10. Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Biegach Przełajowych Dziewczęta i Chłopcy klas I-VIII I miejsce drużynowo
11. Mistrzostwa Krakowa w Szachach Indywidualnych  – Krakowska Olimpiada Młodzieży Mikołaj Krupiński I miejsce
12. Mistrzostwa Krakowa w Szachach Drużynowych

Krakowska Olimpiada Młodzieży

Mikołaj Krupiński

Mikołaj Bartnikowski

III miejsce
Osiągnięcia sportowe uczniów SP 100 w roku szkolnym 2018/2019
1. Mistrzostwa Polski w Mini koszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi VIII miejsce
2. Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Chłopców  rocznik 2006 i młodsi I miejsce
3. Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Chłopcy  rocznik 2006 i młodsi I miejsce
4. Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze III miejsce
5. Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Dziewczęta rocznik 2006i młodsze I miejsce
6. Mistrzostwa Krakowa w  koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Chłopcy rocznik 2004 i 2005 III miejsce
7. Mistrzostwa Małopolski w koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Dziewczęta rocznik 2004 i 2005 IV miejsce
8. Mistrzostwa Krakowa w  koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Dziewczęta rocznik 2004 i 2005 I miejsce
9. XL Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP nr 100) Chłopcy rocznik 2007i młodsi  IV miejsce
10. XL Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP nr 100) Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze IV  miejsce
11. XXV Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP Kom. Poprad) Chłopcy rocznik 2007i młodsi II miejsce
12. XXV Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP Kom. Poprad) Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze IV miejsce
13. Noworoczny Turniej Mini koszykówki

(organizator SP nr 100)

Chłopcy rocznik 2008 i młodsi II miejsce
14. NoworocznyTurniej Mini koszykówki

(organizator SP nr 100)

Dziewczęta rocznik 2008 i młodsi I  miejsce
15. 7 Turniejów Mini koszykówki   Ligi Can Pack

(2xKraków, 2xMyślenice, 2xBrzesko, SP nr 149 Kraków)

(organizator TS Wisła Kraków)

Dziewczęta  klas II-III

 

Dziewczęta klasy IVb, Vb

III miejsce

 

V miejsce

16. Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Biegach Przełajowych Dziewczęta i Chłopcy klas I-VI  

I miejsce

 

17. Krakowskie Sztafetowe Biegi Przełajowe

(Igrzyska Dzieci)

Dziewczynki i chłopcy klas IV-VI VII miejsce –dziewczynki

XIII miejsce – chłopcy

18. Szachy

(Igrzyska Dzieci)

Mikołaj Bartnikowski I miejsce
19. Mistrzostwa Województwa Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders Dziewczęta roczniki 2006 i młodsze V miejsce
20. Międzypowiatowy Turniej Cheerleaders w Niepołomicach Dziewczęta klasy I-III

Dziewczęta klasy IV-VI

III miejsce

 

IV miejsce

21. Turniej Basketmania zorganizowany przez Radwan Sport Chłopcy rocznik 2008 i młodsi III miejsce
22. Turniej Basketmania zorganizowany przez Radwan Sport Chłopcy rocznik 2007 II miejsce
Osiągnięcia sportowe uczniów SP 100 w roku szkolnym 2017/2018
1. Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze II miejsce
2. Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze I miejsce
3. Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Igrzyska Dzieci)

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi II miejsce
4.  Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki)

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi I miejsce
5.  Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki)

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze IV miejsce
6. XXXIX Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP nr 100) Chłopcy rocznik 2006 i młodsi  I miejsce
7. XXXIX Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP nr 100) Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze II  miejsce
8. XXIV Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP Kom. Poprad) Chłopcy rocznik 2006 i młodsi I miejsce
9. XXXIV Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP Kom. Poprad) Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze II miejsce
10. Noworoczny Turniej Mini koszykówki

(organizator SP nr 100)

Chłopcy rocznik 2007 i młodsi II miejsce
11. NoworocznyTurniej Mini koszykówki

(organizator SP nr 100)

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsi II  miejsce
12. 7 Turniejów Mini koszykówki   Ligi Can Pack

2xKraków, 2xMyślenice, 2xBrzesko, Zabierzów

(organizator TS Wisła Kraków)

Dziewczęta i chłopcy klas III

Dziewczęta i chłopcy klasy VI b

III miejsce

 

I miejsce

13.  Mistrzostwa Krakowa w  koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Chłopcy rocznik 2005 półfinał
14. Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Biegach Przełajowych Dziewczęta i Chłopcy klas I-VI I miejsce

II miejsce

 

15. Krakowskie Biegi Przełajowe Dziewczynki i chłopcy klas IV-VI III miejsce
16. Mistrzostwa Województwa Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders Dziewczęta roczniki 2005-2009 VI miejsce
17. Międzypowiatowy Turniej Cheerleaders w Niepołomicach Dziewczęta klasy I-III

Dziewczęta klasy IV-VI

I miejsce

 

I miejsce

 

18. Turniej Mikołajkowy Mini koszykówki

(SP nr 37 Kraków)

Chłopcy rocznik 2006

 

I miejsce
19. Turniej z okazji Dnia Dziecka

(SP nr 37 Kraków)

Chłopcy rocznik 2007 II miejsce
Osiągnięcia sportowe uczniów SP 100 w roku szkolnym 2016/2017
1. Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce „Energa Basket Cup”

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze III miejsce
2. Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze I miejsce
3. Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce „Energa Basket Cup”

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Chłopcy rocznik 2004 i młodsi II miejsce
4. Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Chłopcy rocznik 2004 i młodsi I miejsce
5. XI Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce

(Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki)

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi II miejsce
6. XI Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce

(Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki)

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze III miejsce
7. XXXVIII Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP nr 100) Chłopcy rocznik 2005 i młodsi  III miejsce
8. XXXVIII Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP nr 100) Dziewczęta rocznik 2005 VI  miejsce
9. XXIII Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP Kom. Poprad) Chłopcy rocznik 2005 i młodsi IV miejsce
10. XXIII Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP Kom. Poprad) Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze IV miejsce
11. Mikołajkowy Turniej Mini koszykówki

(organizator SP nr 100)

Chłopcy rocznik 2006 I miejsce
12. Mikołajkowy Turniej Mini koszykówki (organizator SP nr 100) Dziewczęta rocznik 2006 i młodsi II  miejsce
13. Turnieje Mini koszykówki o Puchar  Ligi Can Pack

(organizator TS Wisła Kraków)

Dziewczęta i chłopcy rocznika 2004 ,5,6

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2007 i młodsi

VII miejsce

 

V miejsce

14. XI Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce

(Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki)

Chłopcy rocznik 2006 udział
15. Turniej Mini koszykówki Dziewcząt w Kleczy Dolnej Dziewczęta rocznik 2006 II miejsce
16. Noworoczny Turniej Mini koszykówki Chłopców w Krakowie

(organizator KS Cracovia 1906)

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi II miejsce
17. Mistrzostwa Województwa Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders Dziewczęta roczniki 2005-2009 III miejsce
18. Międzypowiatowy Turniej Cheerleaders w Niepołomicach Dziewczęta klasy I-III

Dziewczęta klasy IV-VI

I miejsce

 

II miejsce

 

Osiągnięcia sportowe uczniów SP 100 w roku szkolnym 2015/2016
1. Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Minikoszykówce „Energa Basket Cup”

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Dziewczęta rocznik 2003 VI miejsce
2. Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce „Energa Basket Cup”(Igrzyska Młodzieży Szkolnej) Dziewczęta rocznik 2003 I miejsce
3. Mistrzostwa Krakowa w Minikoszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Dziewczęta rocznik 2003 I miejsce
4. Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Minikoszykówce „Energa Basket Cup”

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Chłopcy rocznik 2003 i młodsi V miejsce
5. Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce „Energa Basket Cup” (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) Chłopcy rocznik 2003 i młodsi I miejsce
6. Mistrzostwa Krakowa w Minikoszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Chłopcy rocznik 2003 i młodsi I miejsce
7. VIII Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce

(Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki)

Chłopcy rocznik 2004 i młodsi III miejsce
8. VII Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce

(Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki)

Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze IV miejsce
9. XXXVII Turniej Minikoszykówki

(organizator SP nr 100)

Chłopcy rocznik 2004 i młodsi II miejsce
10. XXXVII Turniej Minikoszykówki

(organizator SP nr 100)

Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze II miejsce
11. XXII Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki(organizator SP Kom. Poprad) Chłopcy rocznik 2004 i młodsi II miejsce
12. XXII Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki(organizator SP Kom. Poprad) Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze III miejsce
13. Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki

(organizator SP nr 100)

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi III miejsce
14. Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki

(organizator SP nr 100)

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsi III  miejsce
15. Turniej Minikoszykówki o Puchar Can Pack – Myślenice

(organizator TS Wisła Kraków)

Dziewczęta rocznika 2003

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2006 i młodsi

III miejsce

 

I miejsce

16. Turniej Minikoszykówki o Puchar Can Pack – Kraków

(organizator TS Wisła Kraków)

Dziewczęta i chłopcy rocznika 2003

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2006 i młodsi

II miejsce

 

III miejsce

17. VIII Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce

(Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki)

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2005 i młodsi udział
18. XXXVII Turniej Minikoszykówki

(organizator SP nr 100)

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze IV miejsce