Konkursy

O S I Ą G N I Ę C I A   U C Z N I Ó W  W  K O N U R S A C H
NAJWIĘKSZE SUKCESY :
  • Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
     – Magda Kiełtyka,
  • Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
    – Zuzanna Bojarska,
  • Laureat Krakowskiej Matematyki
    – Mateusz Dudek
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
KONKURS UCZESTNIK ZAJĘTE MIEJSCE (ETAP)
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego Magda Kiełtyka finalistka
Dzielnicowy konkurs Informatyczny Bartosz Grębski I miejsce
Olimpiada Informatyczna Mikołaj Krupiński III stopień
Dzielnicowy Konkurs Informatyczny „Klik” Oliwia Walczak III miejsce
Dzielnicowy Konkurs Informatyczny Dawid Król wyróżnienie
Puchar Krakowa w TAKEWON-DO Gabriel Budyn wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs Informatyczny „Klik” Julia Tatar wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs Informatyczny „Klik” Nicola Mleczko wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs Informatyczny „Klik” Joanna Szczepka wyróżnienie
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

Grzegorz Wiktor Etap rejonowy
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego Anna Gruchała Etap rejonowy
Dzielnicowy Konkurs Ekologiczny ,,Uśmiechnięta Ziemia” Dawid Król III miejsce
Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki Akademii Wisły CANPACK uczniowie klas
1-3
I miejsce
Turniej Ligi CANPACK uczniowie klas
1-3
II miejsce
Międzypowiatowy Turniej Cheerleaders
w Niepołomicach
Uczniowie klas
1 -4
IV miejsce
Międzypowiatowy Turniej Cheerleaders
w Niepołomicach
uczniowie klas 5-8 III miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
Małopolski Konkurs Matematyczny Mikołaj Bartnikowski etap rejonowy
Małopolski Konkurs Matematyczny Igor Krzystek etap rejonowy
Małopolski Konkurs Matematyczny

 

Wojciech Szydlak etap rejonowy
Małopolski Konkurs Geograficzny Bartosz Piątek etap rejonowy
Olimpiada Informatyczna Mikołaj Krupiński II stopień
Kangur Matematyczny Amelia Duch wyróżnienie
Kangur Matematyczny Filip Kienig wyróżnienie
Kangur Matematyczny Orysyk Ksenia wyróżnienie
Kangur Matematyczny Kuźma Kajetan wyróżnienie
Kangur Matematyczny Laura Koźmik wyróżnienie
Kangur Matematyczny Daniel Wujec wyróżnienie
Kangur Matematyczny Maja Michalska wyróżnienie
Kangur Matematyczny Mikołaj Bartnikowski wyróżnienie
Kangur Matematyczny Wojciech Zemła wyróżnienie
Kangur Matematyczny Dawid Kamieński wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs  Informatyczny Bartosz Grębski I miejsce
Dzielnicowy Konkurs  Informatyczny Dawid Król wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs  Informatyczny Filip Kienig wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs  „Informatyczny Klik” Antoni Dukat wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs  „Informatyczny Klik” Gabriel Budyn wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs  „Informatyczny Klik” Aleksander Żarski wyróżnienie
Krakowski Konkurs „Dbamy o Nasze Miasto” Miłosz Wątor wyróżnienie
Dzielnicowy Konkurs” Moja Nowa Huta przyszłości” Dawid Król I miejsce
Parafialny konkurs „O życiu i dziele Brata Alberta” Dawid Król III miejsce
Konkurs biblijny „Z Dobrą Nowiną Przez Życie” Przemysław Dymek etap rejonowy
Otwarte Mistrzostwa Polski
Szkół Niepublicznych w Biegach Przełajowych
Dziewczęta i Chłopcy
klas I-VIII
I miejsce
Mistrzostwa Krakowa w Minikoszykówce
(Igrzyska Dzieci)
Dziewczęta rocznik 2007   i młodsze I miejsce
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
Małopolski Konkurs Matematyczny Zuzanna Bojarska finalistka
Krakowska Matematyka Antoni Pawlak etap wojewódzki
Małopolski Konkurs Języka Polskiego Julia Dąbrowska etap rejonowy
Małopolski Konkurs Języka Polskiego Natalia Otfinowska etap rejonowy
Małopolski Konkurs Języka Polskiego Ola Kosińska etap rejonowy
Małopolski Konkurs Geograficzny Zuzanna Bojarska etap rejonowy
Kangur matematyczny Przemysław Dymek wyróżnienie
Kangur matematyczny Dawid Kamieński wyróżnienie
Kangur matematyczny Emma Dziekan wyróżnienie
Kangur matematyczny Mikołaj Bartnikowski wyróżnienie
Kangur matematyczny Wojciech Szydlak wyróżnienie
Kangur matematyczny Antoni Pawlak wyróżnienie
Kangur matematyczny Igor Krzystek wyróżnienie
Kangur matematyczny Szymon Krzysztoforski wyróżnienie
Konkurs Biblijny „Z Dobrą Nowiną przez Życie” Julia Dąbrowska Etap rejonowy
Konkurs Biblijny „Z Dobrą Nowiną przez Życie” Natalia Dąbrowska Etap rejonowy
Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce
(Igrzyska Dzieci)
Chłopcy rocznik 2006

i młodsi

I miejsce
Mistrzostwa Małopolski w Mini koszykówce
(Igrzyska Dzieci)
Dziewczęta rocznik

2006 i młodsze

I miejsce
Mistrzostwa Krakowa w koszykówce
(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)
Dziewczęta rocznik
2004 i 2005
I miejsce
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Kangur matematyczny Przemysław Dymek wyróżnienie
Kangur matematyczny Dawid Kamieński wyróżnienie
Kangur matematyczny Emma Dziekan wyróżnienie
Kangur matematyczny Igor Krzystek wyróżnienie
Kangur matematyczny Katarzyna Skrzyniarz wyróżnienie
Kangur matematyczny Zuzanna Bojarska wyróżnienie
Kangur matematyczny Hubert Świerk wyróżnienie
Kangur matematyczny Maja Michalska wyróżnienie
Kangur matematyczny Antoni Pawlak wyróżnienie
Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze I miejsce
Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce Chłopcy rocznik 2006 i młodsi I miejsce
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Krakowska Matematyka Mateusz Dudek laureat
Kangur Matematyczny Mikołaj Bartnikowski wyróżnienie
Kangur Matematyczny Wojciech Szydlak wyróżnienie
Kangur Matematyczny Zuzanna Bojarska wyróżnienie
Kangur Matematyczny Szymon Krzysztoforski wyróżnienie
Kangur Matematyczny Zuzanna Bojarska wyróżnienie
Kangur Matematyczny Mateusz Dudek wyróżnienie
Wyzwaniu Matematyczny KINGS Maja Mirończuk wyróżnienie
Wyzwaniu Matematyczny KINGS Karol Podsiadło wyróżnienie
Wyzwaniu Matematyczny KINGS Jakub Knap wyróżnienie
„Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce

„Energa Basket Cup” (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)”

Dziewczęta rocznik 2003 I miejsce
„Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce

„Energa Basket Cup” (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)”

Chłopcy rocznik 2003
i młodsi
I miejsce
„Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)”

„Dziewczęta rocznik 2004   i młodsze” I miejsce
„Mistrzostwa Krakowa w Mini koszykówce

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)”

„Chłopcy rocznik 2004  i młodsi” I miejsce
Mistrzostwa Województwa Szkolnych Grup
Tanecznych Cheerleaders

 

„Dziewczęta roczniki

2005-2009”

III miejsce